Обрано:

Пам'ятники Букинського родовища

Пам’ятники Букинського родовища

Опис

Памятнікі Букинське родовище. Букинське габро. Габро відноситься до різновидів гірських порід. Утворився він в глибинах земної кори, за рахунок цього має щільну однорідну структуру. Граніт габро має вугільно чорний колір з блакитним перелівом.На поверхні є сірі вкраплення.
Букинське габро це природний камінь, який добувають в декількох родовищах Житомирської області. Основний кар’єр з видобутку граніту знаходиться біля села Буки, саме тому він і має таку назву. Габро містить компоненти кольорових мінералів і мінеральної руди.По фізико-механічними властивостями габро відповідає всім можливим вимогам за сучасними технологіями виробництва. В основному використовується для виготовлення архітектурних виробів і облицювальних плит. Відмінною рисою даного граніту є висока морозостійкість.
Габро можна без особливих зусиль шліфувати і полірувати. Використання граніту габро як плити для пам’ятників користується великим попитом в Україні, Росії і країнах Європи. У чорного каменю габро висока зносостійкість, за рахунок чого має великий термін служби.
Букинське габро має першу ступінь радіоактивності за рахунок чого його можна використовувати для різних цілей в будівництві. Його можна використовувати для внутрішньої і зовнішньої обробки будинків. Він, як і інший будь-який природний камінь несприйнятливий до перепаду температур, не вбирає вологу і міцним. Всі ці якості роблять його незамінним в архітектурі і при виготовленні пам’ятників.
Габро на Україні займає друге місце з видобутку каменю після граніту. Також він затребуваний і в багатьох інших країнах, тому продаж граніту здійснюється по всьому світу.
Дуже часто габро використовують для надгробних плит. Він порівняно з іншими каменями найбільш легкий в обробці і догляді за ним. Вибираючи пам’ятник з Букинського габро, ви робите правильний вибір.
Пам’ятники з габро ви можете задекорувати іншими елементами з цього ж матеріалу або ж з іншого виду граніту. Кам’яні плити відрізняються своєю строгістю і стилем. Вони неповторні і холодні одночасно. Пам’ятники Букинське родовище габро кращий вибір на сьогодні.
Замовляючи у нас пам’ятники з габро, ви робите правильний вибір. Ми вас проконсультуємо з будь-якого питання, що хвилює вас питання. Допоможемо вам визначитися з вибором, і розповімо всі нюанси. Якщо ви вирішили встановити пам’ятник, ми вас проконсультуємо з приводу розміщення та встановлення. Вибираючи нас, ви залишитеся задоволені! Пам’ятники Букинське родовище габро Ви можете купити за курсом 14,5.

Закрити меню
×

Кошик