Перезвонить
(7)
Loading...

Популярність Василівського родовища граніту

Васильевское родовище граніту є досить популярним не тільки в Україні, а й зарубіжних ринках. Застосовується у всіх будівельних галузях, так як має перший нешкідливий клас радіоактивності. Одними з особливих цінностей є декоративність, середня зернистість і сам колір граніту, який має зелено-коричневий відтінок, тому його дуже часто використовують для облицювання зовнішньої будівель і споруд, і не менш активно використовується дизайнерами при внутрішній обробці.

Властивості Василівського граніту

Васильевское родовище граніту розташовується в Україні, в області біля Житомира, Коростенський район, в 600-х метрах на захід від села Кам’яна гора. Граніт дуже цінується своїми фізичними і механічними характеристиками: низькою стіраємості самої поверхні починаючи від 0,45г / см2 до 0,48 г / см2, вважається гранітом з низькою поглинальною води від 0,1 до 0, 16 відсотків, а також має найвищу міцність при стисканні в межах ста вісімдесяти до двохсот десяти Мпа. При всьому цьому він має об’ємний вага приблизно 2685кг / м3. Нешкідливість для людини досягається за рахунок речовин мінерального походження, такі як плагиоклаз сім-двадцять два відсотки, кварц двадцять-двадцять сім відсотків, шпат польовий тридцять п’ять-п’ятдесят п’ять відсотків, біотит – десять відсотків і інші, що складають п’ять-десять відсотків. Популярності і популярності йому надають побудовані споруди, такі як будівля ЗС України або мавзолей Леніна. Дуже широкого застосування такої граніт отримав в якості плитки, бруківки, бордюрів, стільниць, підвіконь, мийок, ваз, а також пам’ятників, фонтанів, скульптур, камінів та іншої продукції з каменю.

Як купити граніт Василівського родовища

Купуючи граніт Василівського родовища, купуєте досить надійний і міцний матеріал для будівельних робіт, що перевірено часом і якістю, доведеному на світовому рівні. Звертаючись в наше підприємство, Ви зможете купити граніт високого рівня в великому асортименті, завдяки чому будь-яку будівлю або виріб з нього прослужить багато років, не руйнуючись і не втрачаючи своїх якостей і властивостей. У нас Ви завжди зможете отримати повну консультацію щодо граніту, а також можливості його придбання зі знижками або спеціальними умовами. Телефонуйте, і ми впевнені, що Ви обов’язково залишитеся задоволені покупкою!