• Гранітна бруківка

  Гранітна бруківка (18)

  Уже кілька тисячоліть гранітна бруківка є частиною побуту людей. Її широке використання знайшло своє застосування в мощенні доріг. Навіть зараз збереглися деякі дороги, які були споруджені в 17-18 столітті. І це є незаперечним фактом того, що бруківка з натурального граніту – кращий матеріал для мощення доріг. Раніше в мощенні доріг використовувалася колота бруківка, так як не було спеціального обладнання, для обробки такого…
 • Гранітний бордюр

  Гранітний бордюр (6)

  Що таке гранітний поребрик Гранітний бордюр - виріб з граніту, яке призначається для поділу тротуару від приїжджої частини. Гранітний поребрик - це дуже важлива частина дороги, оскільки якщо його не буде, то ми не будемо мати ні акуратно закінченою проїжджаючої частини, ні пішохідної доріжки, ні тротуару. Гранітний поребрик бордюр - це 2 назви одного й того ж виду вироби з…
 • Деталі пам'ятників

  Деталі пам'ятників (8)

  Надгробні пам'ятники - це спосіб увічнити пам'ять дорогих вам людей, які, на жаль, покинули вас. Головне призначення пам'ятників - показати, що померлого, любили, поважали, і завжди будуть пам'ятати про нього. Їх встановлюють через рік після смерті. Основні деталі пам'ятників Щоб пам'ятник простояв як можна довше, кожна деталь повинна бути виготовлена за всіма стандартами і правилами. В першу чергу, він повинен…
 • Тротуарна плитка

  Тротуарна плитка (2)

  З давніх часів для укладання доріг використовувалася натуральна гранітна бруківка, згодом їй на заміну прийшов дешевший, але не менш практичний варіант - тротуарна плитка. Це сучасний спосіб покриття доріг, вулиць і тротуарів. Такий вид укладання доріг дуже простий і легкий в обслуговуванні. Їй не страшні перепади температури. На відміну від асфальтного покриття її легко зняти в місці пошкодження і зробити…
 • Фасадна плитка

  Фасадна плитка (6)

  Облицювальна плитка і області її застосування Облицювальна плитка - спеціальний матеріал, який призначається для зовнішніх робіт на фасадах різних будівель. Його успішно використовують не тільки для обробки зовнішніх стін нових будівель, але і для реставрації дореволюційних будівель. Саме тому фасадні плити так необхідні при будівництві: як в приватному секторі, так і при відновленні будівель, які мають історичну цінність, для того щоб…
 • Гранітні сляби

  Гранітні сляби (2)

  Гранітні сляби - що це ... Гранітні сляби представляють собою поліровані кам'яні плити великого розміру, активно використовуються у виробництві підвіконь, стільниць та інших будівельних елементів. Це широкі і тонкі заготовки. Такі вироби можуть служити в якості самостійного матеріалу для облицювання поверхні. Вони мають безліч особливостей і переваг. Пропоновані на сучасному ринку будівельних матеріалів слябів з граніту можуть використовуватися для внутрішніх…
 • Архітектурні форми

  Архітектурні форми (2)

  Архітектурні форми з природного каменю Різні архітектурні форми створюються нашим підприємством з міцних і красивих природних матеріалів, таких як граніт, габро, лабрадорит. Безумовно, почесне перше місце віддається граніту. Його вже тривалий період часу використовують для створення пам'ятників, монументів, постаментів, архітектурних форм, їм обробляють конструкції будівель. Отримані з каменю вироби мають багатий зовнішній вигляд, високу міцність, здатні протистояти різним впливам навколишнього…
 • Гранітні блоки

  Гранітні блоки (2)

  У наші дні гранітні блоки є одним з найбільш активно використовуваних в обробці і створенні різних об'єктів ландшафтного дизайну, меморіальних комплексів матеріалів. Камінь по праву вважається унікальним, є ознакою смаку і багатства. Він дарує екстер'єру унікальний, дорогий стиль. Гранітні блоки є сировиною для виготовлення декоративних, облицювальних елементів. Як отримують гранітні блоки? Перш ніж купити гранітні блоки в Україні варто дізнатися,…

Чим займається підприємство “Граніт Пром”

Підприємство “Граніт Пром” займається обробкою, мабуть, одного з найбільш твердих і древніх порід натурального каменю. Що собою являє граніт – це гірська кристалічна порода, яка складається з шпату, слюди, кварцу, і деяких інших мінералів. Це найпоширеніша гірська порода, вона утворюється в результаті охолодження, а після застигання на великій глибині магматичного розплаву.

Граніт вважається одним з найпоширеніших каменів, якими роблять облицювання, а також красивим, міцним і довговічним. За розмірами його ділять на:

 • Дрібнозернистий – до двох міліметрів;
 • Середньозернистий – від двох до п’яти міліметрів;
 • Крупнозернистий – від п’яти міліметрів.

Розміри зерен істотно впливають на його властивості, чим він дрібніше, тим міцніше і довговічніше. Текстура цього каменю масивна і трохи пориста. Залежно від обробки граніт буває:

 • неполірований;
 • полірований;
 • термооброблений;
 • шліфований струменем піску.

Довговічність граніту – його головна характеристика, кращі сорти цього каменю починають руйнуватися тільки через п’ятсот років. Не даремно він носить назву вічного каменю. Цей камінь відрізняється стійкістю до стиснення і тертя, його міцність в кілька разів вище, ніж у мармуру. Камінь стійкий до атмосферних впливів, йому не страшні ні шістдесяти градусні морози, ні п’ятдесяти градусна спека. Цей камінь майже не вбирає вологу, він радіаційно-безпечний, підходить для всіх видів будівництва, а також стійкий до грибкових уражень.

Родовища граніту

Колірна гамма граніту також вражає. В основному він сірий з різними відтінками – блакитний, червоний, помаранчевий, зелений. Найцінніший світло-синій з блакитним відливом. Цей цінний камінь можна знайти у всіх куточках нашої планети. Утворюється в результаті виверження вулканічних мас, вони застигають протягом декількох сотень років. Основна форма залягання – батоліти.

Родовища граніту зустрічаються на півночі Сполучених Штатів Америки уздовж берегів Атлантичного океану, в Джорджії, Вермонті і Південній Дакоті. На території Російської Федерації його видобувають в Східному Сибіру, на Уралі, Далекому Сході та Кавказі. В Україні граніт добувають поблизу міста Коростишів, Житомирської області, а також неподалік Вінницькій області.

Вироби “Граніт Пром” з граніту

Його без перебільшень можна назвати універсальним каменем в будівництві. Досвідчений дизайнер може з його допомогою змінити ваш будинок до невпізнання. Він відмінно поєднується з будь-якими матеріалами, за ним дуже легко доглядати.

Гранітна бруківка – це надійний і невибагливий матеріал для укладання тротуарів, майданчиків, доріг з не дуже сильним рухом. Такі майданчики після закінчення років не втрачають своєї привабливості, і не вимагають ремонту. Існують кілька видів бруківки:

 • Пиляна бруківка– це гранітні блоки, які мають як квадратні, так і прямокутні заходу.
 • Пилено-колотамає рвану поверхню, воно утворюється за рахунок розколу гранітних блоків. Під час укладання доріг пилено-колотої бруківкою кожен елемент щільно стикується, при цьому буде мати вигляд рваного каменю.
 • Колота бруківкачудово підходить для укладання дороги. Кожен її елемент за приводу не ідеальності розколу виходить унікальним і матиме вигляд стародавньої дороги, по якій їздили наші предки.

Бордюри – потрібні для того щоб бруківка після укладання не розповзалася в різні боки, а майданчик мала закінчений вигляд і чіткі межі. Граніт найчастіше використовують для виготовлення бордюрів.

Гранітна плитка буває декількох видів:

 • Облицювальна плитка– часто використовують для облицювання стін і підлоги в готелях, а також торгових центрах. Її особливість в тому, що при правильному укладанні майстром можна зробити безшовну поверхню, певну штучність.
 • Плиту мощеннявикористовують для облицювання великих поверхонь, наприклад цокольних поверхів житлових і офісних будинків.
 • Плитка Скалавикористовується для зовнішнього облицювання будинків, але також її використовують і всередині приміщень, таких як паби, бари, клуби.

Гранітні пам’ятники – це традиційна ритуальна пам’ятка. Вона має всі властивості, щоб увічнити пам’ять і простояти багато років без пошкоджень. “Граніт Пром” виготовляє деталі пам’ятників будь-яких кольорів і форм з граніту і габро.

Ці та багато інших виробів з натуральних каменів, доступні для вас в кращому вигляді від підприємства “Граніт Пром” в кращому товарному вигляді. Ви будете раді від такого розмаїття вибору і якості товару.

 

Закрити меню
×

Кошик