Перезвонить

Головна

Чим займається підприємство “Граніт Пром”

Підприємство “Граніт Пром” займається обробкою, мабуть, одного з найбільш твердих і древніх порід натурального каменю. Що собою являє граніт – це гірська кристалічна порода, яка складається з шпату, слюди, кварцу, і деяких інших мінералів. Це найпоширеніша гірська порода, вона утворюється в результаті охолодження, а після застигання на великій глибині магматичного розплаву. Граніт вважається одним з найпоширеніших каменів, якими роблять облицювання, а також красивим, міцним і довговічним. За розмірами його ділять на:
 • Дрібнозернистий – до двох міліметрів;
 • Середньозернистий – від двох до п’яти міліметрів;
 • Крупнозернистий – від п’яти міліметрів.
Розміри зерен істотно впливають на його властивості, чим він дрібніше, тим міцніше і довговічніше. Текстура цього каменю масивна і трохи пориста. Залежно від обробки граніт буває:
 • неполірований;
 • полірований;
 • термооброблений;
 • шліфований струменем піску.
Довговічність граніту – його головна характеристика, кращі сорти цього каменю починають руйнуватися тільки через п’ятсот років. Не даремно він носить назву вічного каменю. Цей камінь відрізняється стійкістю до стиснення і тертя, його міцність в кілька разів вище, ніж у мармуру. Камінь стійкий до атмосферних впливів, йому не страшні ні шістдесяти градусні морози, ні п’ятдесяти градусна спека. Цей камінь майже не вбирає вологу, він радіаційно-безпечний, підходить для всіх видів будівництва, а також стійкий до грибкових уражень. Родовища граніту Колірна гамма граніту також вражає. В основному він сірий з різними відтінками – блакитний, червоний, помаранчевий, зелений. Найцінніший світло-синій з блакитним відливом. Цей цінний камінь можна знайти у всіх куточках нашої планети. Утворюється в результаті виверження вулканічних мас, вони застигають протягом декількох сотень років. Основна форма залягання – батоліти. Родовища граніту зустрічаються на півночі Сполучених Штатів Америки уздовж берегів Атлантичного океану, в Джорджії, Вермонті і Південній Дакоті. На території Російської Федерації його видобувають в Східному Сибіру, на Уралі, Далекому Сході та Кавказі. В Україні граніт добувають поблизу міста Коростишів, Житомирської області, а також неподалік Вінницькій області. Вироби “Граніт Пром” з граніту Його без перебільшень можна назвати універсальним каменем в будівництві. Досвідчений дизайнер може з його допомогою змінити ваш будинок до невпізнання. Він відмінно поєднується з будь-якими матеріалами, за ним дуже легко доглядати. Гранітна бруківка – це надійний і невибагливий матеріал для укладання тротуарів, майданчиків, доріг з не дуже сильним рухом. Такі майданчики після закінчення років не втрачають своєї привабливості, і не вимагають ремонту. Існують кілька видів бруківки:
 • Пиляна бруківка– це гранітні блоки, які мають як квадратні, так і прямокутні заходу.
 • Пилено-колотамає рвану поверхню, воно утворюється за рахунок розколу гранітних блоків. Під час укладання доріг пилено-колотої бруківкою кожен елемент щільно стикується, при цьому буде мати вигляд рваного каменю.
 • Колота бруківкачудово підходить для укладання дороги. Кожен її елемент за приводу не ідеальності розколу виходить унікальним і матиме вигляд стародавньої дороги, по якій їздили наші предки.
Бордюри – потрібні для того щоб бруківка після укладання не розповзалася в різні боки, а майданчик мала закінчений вигляд і чіткі межі. Граніт найчастіше використовують для виготовлення бордюрів. Гранітна плитка буває декількох видів:
 • Облицювальна плитка– часто використовують для облицювання стін і підлоги в готелях, а також торгових центрах. Її особливість в тому, що при правильному укладанні майстром можна зробити безшовну поверхню, певну штучність.
 • Плиту мощеннявикористовують для облицювання великих поверхонь, наприклад цокольних поверхів житлових і офісних будинків.
 • Плитка Скалавикористовується для зовнішнього облицювання будинків, але також її використовують і всередині приміщень, таких як паби, бари, клуби.
Гранітні пам’ятники – це традиційна ритуальна пам’ятка. Вона має всі властивості, щоб увічнити пам’ять і простояти багато років без пошкоджень. “Граніт Пром” виготовляє деталі пам’ятників будь-яких кольорів і форм з граніту і габро. Ці та багато інших виробів з натуральних каменів, доступні для вас в кращому вигляді від підприємства “Граніт Пром” в кращому товарному вигляді. Ви будете раді від такого розмаїття вибору і якості товару.