Перезвонить
(5)
Loading...

Географічне положення Покостівського граніту

Покостівське родовище граніту розташовується в Житомирській області, Житомирського району, між селом Покостівка і селом Висока піч. Вважається одним з найпопулярніших гранітів в Україні, так як має 1-й самий нешкідливий клас радіоактивності, що говорить про повну безпеку для людського організму і може застосовуватися практично у всіх будівельних і архітектурних сферах без будь-яких обмежень. Його унікальністю є стабільний сірий колір зі світлими вкрапленнями, що буде відповідати будь-який з партій. Структуру має середньозернисті і тому його добре застосовувати для мощення доріг або конструкцій із залізобетону, облицювальної плити, бруківки, підвіконня або барної стійки. Чудово піддається термічній обробці і поліровці, при цьому може зберегти свій малюнок і колір, чим і відрізняється від інших видів подібного матеріалу. Крім цього, це унікальний матеріал, який видобувається великими монолітними блоками з вагою до декількох сотень і навіть тисяч тонн, має гарну блочністью. За допомогою чого можливо виготовляти великі вироби, такі як обеліски, колони, сляби і ін.

Фізико-хімічні властивості Покостівського граніту

Унікальною особливістю даного граніту вважається його щільність і вологостійкість, що становить 0,24 відсотка, а також стирання 0,64 г / см2 і об’ємний вага 2740 кг / м3. Варто відзначить, що натуральність граніту є безпечною для людини, так як в нього входять тільки натуральні речовини: микроклин п’ятнадцять-тридцять відсотків, плагіоклаз тридцять п’ять-п’ятдесят п’ять відсотків, кварцу десять-двадцять п’ять відсотків, буттям до п’ятнадцяти відсотків і інших речовин менше одного відсотка. Покостівського граніт є унікальним гранітом, який видобувається. Його стійкість настільки велика, що він може зберігати свої первозданні властивості протягом двох і навіть трьох століть, при цьому колір ніколи не вигорить, що не потьмяніє, а самі властивості і міцність каменю не загубляться ніколи.

Де і як купити граніт Покостівського родовища

Купити граніт Покостівського родовища Ви зможете на сайті підприємства «Граніт Пром» в будь-яких обсягах і для будь-якого призначення, завдяки його хорошим якостям, він є найбільш необхідним гранітом серед покупців. Замовляйте його, щоб самим переконатися в справжніх природних якостях, а ми, в свою чергу, готові надати великий вибір, з унікальним підходом до кожного клієнта.