Перезвонить
(8)
Loading...

Основна інформаці про Лезниківський родовища граніту

Граніт Лезниківського родовища має багату історію, починаючи з 1898 року, коли його вперше почали добувати. Завдяки цьому він вважається одним з популярних і елітних сортів не тільки в Україні, але і світових ринках. Рівномірний розподіл рожево-червоного або червоного відтінків з маленьким вкрапленням інших квітів, дозволяє застосувати його не тільки в будівельній галузі, а й дизайнерському мистецтві. Заслужена декоративність, а також середня зернистість біотитовий граніту настільки популярна, що неможливо навіть перелічити всі види продукції, що виготовляється. Серед них застосування в будівництві у вигляді конструкцій із залізобетону, бруківки, обшивки фасадів будівлі, внутрішнього оздоблення плиткою та ін., А також мистецтві і дизайні у вигляді монумента, пам’ятника, меморіальної дошки, оригінальної меблів, сувенірних прикрас та інших всіляких виробів. Лезниківське родовище граніту розташовується в Україні, в області біля міста Житомира, Волгоград-Волинському районі, село Лезники. На даний момент є 3 кар’єри, що здійснюють видобуток цього граніту. І навіть при такій активній видобутку, запаси граніту здаються невичерпними, так як за сотню років заглибилися всього на 55 метрів.

Властивості лезніківського граніту

Проте ціни фізичні і механічні характеристики граніту: стираність самої поверхні 0,24г / см2, він є гранітом з низькою поглинальною води – 0,18 відсотків, а також має високу міцність при стисненні з максимальною межею до двохсот сімдесяти Мпа. При всьому цьому об’ємний вага його становить приблизно 2650кг / м3. Також варто не забувати про його нешкідливості для людини, що досягається за рахунок речовин мінерального походження: шпат польовий рожевий і червоний до шістдесяти п’яти відсотків, кварц – близько тридцяти відсотків, п’ять відсотків буттям, а також інших мінералів темних відтінків в обсязі п’яти відсотків.

Купити граніт з Лезниківського родовища

Щоб купити граніт Лезниківського родовища Ви можете звернутися до нас і отримати повну інформацію, а також консультацію по будь-яких питань, включаючи можливість замовлення різного об’єму і вигідних умов доставки. Але найголовніше, що купивши даний матеріал, Ви будете спокійні за якість виробу, яке збережеться в первозданному вигляді довгі роки. Не варто сумніватися, чи варто брати тільки краще, і тоді Ви отримаєте бажаний результат!