Перезвонить
(9)
Loading...

Коротка інформація про Неверівске родовище лабрадориту

Неверівске родовище лабрадориту – це найбільш популярний граніт в Україні і зарубіжних ринках. Виробництво Неверівского лабрадориту не обмежується будівельної і навіть архітектурної, його дуже часто використовують в ритуальній сфері діяльності завдяки екологічності та безпечності (клас радіоактивності – 1). Це означає, що він досить безпечний для людей. Серед виробів з даного граніту Ви можете побачити облицювальну плитку, підвіконня, бордюри, стільниці, пам’ятники надгробні, фонтани, сходи, бруківку, різні елементи декору. Завдяки своєму благородному, в основному чорного відтінку, він пропонується в «середньої плюс» цінової категорії. Він також може бути сірого, зеленого, білого або коричневого відтінку, а також поєднанні їх комбінацій. А якщо на нього дивитися під певним кутом, то можна помітити всю чарівність цього мінералу. До його складу входять різні включення (иризация), які мають діаметр від пари міліметрів до двадцяти сантиметрів, і переливаються різними відливами веселки, як правило, фіолетовим, зеленим, але іноді зустрічаються і жовтого відтінку. Деякі дуже рідкісні екземпляри цієї породи можуть переливатися одночасно всіма відтінками, що пов’язано з-за інтерференції світла в тоненьких пластинках різного складу. Неверівске родовище лабрадориту розташовується в Україні: Житомирська область, Володарськ-Волинський район, в 800-х метрах до Північного-сходу від села Невирівка.

Фізико-хімічні властивості Неверівского лабрадориту

Серед фізичних і механічних властивостей можна відзначити невелике поглинання води 0,06-0,26 відсотків, стираність поверхні становить 0,53-0,57%, а також 2830кг / м3 об’ємного ваги і двісті шістнадцять Мпа міцності при стисненні. Складається мінерал з шпату польового, плагіоклазу, що становить від 87 до 97 відсотків, пироксена до 9 відсотків, олівіну до 5 відсотків, до 3-х відсотків кварцу і інших речовин до 5 відсотків. Лабрадорит Неверовского походження має чудові декоративні властивості. І якщо Вам потрібен цей матеріал, тоді варто звернутися до наших менеджерів, які допоможуть вибрати серед широкого асортименту необхідний граніт під Ваші побажання і потреби.

Способи закупівлі Неверівського родовища лабрадориту

Телефонуйте і замовляйте граніт, завдяки якому Ви зможете показати всю вишуканість смаку, відчути надійність натурального матеріалу і здивуватися приємною ціною, що ми пропонуємо. Купити лабрадорит Неверовского родовища в Україні можна в підприємстві «Граніт Пром», а також вироби з це прекрасного природного ресурсу, такі як бруківка (пиляна, колота, пилено-колота), бордюри, плити та плитка, деталі пам’ятників та інші гранітні вироби.