Перезвонить
(10)
Loading...

Інформація про Капустинське родовище граніту

Капустинський граніт вважають найкрасивішим і популярним серед українських гранітів червоних сортів. А завдяки тому, що він має перший безпечний клас радіоактивності для людей і тварин, то може застосовуватися абсолютно в будь-якій будівельній галузі або дизайні екстер’єру та інтер’єру. Крім цього, його досить часто використовують в цивільному будівництві та будівництві приватних котеджних будинків, метро та інших міських площ, вулиць і т.д. Відрізняється червонувато-оранжевим кольором з наявними вкрапленнями чорного і сірого відтінків. Структура грубозерниста, тому малюнок яскраво виражений. Капустинське родовище граніту розташовується в Україні: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, в 5-и кілометрах на південний захід від залізничної станції Капустине. Напевно, це один з небагатьох гранітів, які чудово піддаються абсолютно будь-якій обробці і згодом просто дивовижно виглядають. Полірування робить Капустинський граніт дзеркальним. Завдяки цьому його застосовують для виготовлення стільниць, плитки, підвіконня, барної стійки, зведення споруд типу пам’ятників або скульптур, фонтанів і камінів та інших виробів.

Фізико – хімічні властивості капустинського граніту

Крім усього іншого, такий граніт є повністю нешкідливим для людини, так як в ньому містяться тільки натуральні мінеральні речовини: плагіоклаз – двадцять чотири відсотки, микроклин – п’ятдесят відсотків, вісімнадцять відсотків кварцу, сім відсотків буттям і різних інших мінералів, що складають близько одного відсотка . Не менш цінними вважаються і його фізичні та механічні характеристики: низька зношуваність поверхні становить 0,48 грам на сантиметр квадратний, низька поглинається води 0,22 відсотка, а також міцністю при стисканні в межах ста шістдесяти п’яти Мпа. Об’ємна вага становить 2700 кілограм на метр кубічний.

Як купити вироби з Капустинського граніту

Якщо Вам необхідний міцний і дуже твердий граніт, який буде витримувати будь-які температурні режими без будь-яких змін і зберігати зовнішній вигляд на довгий час, тоді саме Капустинський граніт буде самим ідеальним придбанням. Звертайтеся до нас, щоб замовити граніт високої якості в великому асортименті за доступними цінами. Ми обов’язкової знайдемо, що для Вас запропонувати! Купити Капустинський граніт та вироби з нього, такі як бруківка, поребрик, плити та плитка можна замовивши на сайті підприємства «Граніт Пром».