Перезвонить

Бруківка колота Капустинського родовища

950 грн.

(4)
Loading...

Опис

Бруківка колота Капустинського родовища від підприємства Граніт Пром. Плитка бруківка є довговічним і естетичним дорожнім покриттям, що застосовується для укладання ділянки біля будинку, дорожнього покриття, різних доріжок і інших покриттів і чудово виглядає на площах, паркових або садових ділянках і навіть історичних частинах міста. Камінь бруківка є плоским елементом з граніту прямокутної форми, який завдяки розвиненій механізації процесу укладання, а також доступною ціною, все більше набирає популярності. У порівнянні з асфальтом, бруківка з натурального каменю має набагато більше переваг:
  1. Естетичний вигляд (можливо створити різний дизайн бруківки);
  2. Довговічний і надійний матеріал;
  3. Витримує чималі навантаження, а для того щоб розколоти будуть потрібні спеціальні інструменти;
  4. Немає необхідності в спецпідготовки покриття, можливо укладати навіть на піщану поверхню;
  5. Вся волога вбирається в грунт через шви, завдяки чому покриття не розмивається і зберігає свій властивості довгі десятиліття.
Крім цього, плитка бруківка має таку перевагу, як можливість її демонтувати, а також повторно укласти. Особливо це актуально, коли потрібно прокласти електрокабель, газові труби або водопровід. У порівнянні з асфальтом, де немає такої можливості, саме бруківка стане незамінним покриттям. Також варто не забувати про її екологічності та натуральності. У порівнянні з таким дорожнім покриттям, як асфальт, вона не виділяє шкідливих речовин під дією температур і не руйнується під впливом погодних умов. Тому якщо Ви вирішили бруківку купити, то можете бути абсолютно спокійними за якісне покриття. Наша компанія готова запропонувати найбільший асортимент, який завжди є в наявності, що є перевагою серед інших компаній. Крім цього, ми завжди дбаємо про свою репутацію, яка за кілька років роботи виправдала себе в особі задоволених і вдячних клієнтів, а також їх відгуків. Також поспішаємо повідомити, що у нас бруківка від виробника, тому і ціни ми пропонуємо нижче інших. Звертаючись до нас, Ви отримуєте тільки якісні послуги, а також швидке оформлення замовлення і доставку. І не залежно від того в якій місто вам потрібна бруківка: Харків, Київ, Львів чи будь-який інший місто країни, ми виконаємо свої зобов’язання щодо забезпечення і доставці товару для Вас в повному обсязі.